Vi forsterker laget og søker flere AV-teknikere!

Vi søker en til to AV-teknikere som vil bli en del av vårt team.

23.07.2024
Vi forsterker laget og søker flere AV-teknikere!

Vi søker en til to AV-teknikere som vil bli en del av vårt team.

Hva vi tilbyr:
  • Variert arbeidsdag: Ingen dag er lik! Hos oss vil du oppleve en dynamisk hverdag med spennende utfordringer.
  • Fantastisk arbeidsmiljø: Jobb sammen med en gjeng dyktige og hyggelige kollegaer som brenner for faget og arbeidsmiljøet.
  • Sosiale aktiviteter: Vi gjør mye sammen utenom arbeidstid – fra messer og turer til kick-off arrangementer.
  • Stor påvirkningskraft: Få muligheten til å forme din egen arbeidshverdag.
  • Innovativ teknologi: Vær med på å utforske den nyeste teknologien. Det er alltid noe nytt og spennende som skjer.
  • Kompetanseutvikling: Vi gir deg store muligheter til å bygge på og utvikle din egen kompetanse.
  • Sponsornettverk: Vi er aktive sponsorer av idretten, som gir fordeler i form av billetter til sportsbegivenheter med Viking FK, Oilers, Sandnes Ulf og flere. 
 
Hvem vi ser etter:
  • Bakgrunn: Bakgrunn kan være allsidig. Alt fra snekker, elektriker til teknisk interesserte som søker spennende og varierte oppgaver.
  • Kvalifikasjoner:
    • God IT-kompetanse og enkel programmeringsforståelse er en fordel.
    • Interesse for lyd og bilde.
    • Evne til å forstå hvordan ting monteres.
    • Liker fysisk arbeid.
Virker dette spennende? Ikke nøl med å ta kontakt, kom gjerne innom oss for en kopp kaffe om du vil høre mer om mulighetene som ligger i å jobbe hos oss– vi ser frem til å høre fra deg!
Kontakt: Roy Livar Vigdel, tlf: 934 99 671 mail: rolly@showroom-stavanger.no
 

Kronen Gaard Hotell satser på kvalitet

Kronen Gaard Hotell satser på kvalitet
14.02.2025
Hos Kronen Gaard Hotell er det viktig med gode opplevelser, enten det gjelder kurs og konferanser, selskaper eller andre arrangementer.

Repsol Norge: Et godt samarbeid i over syv år

Repsol Norge: Et godt samarbeid i over syv år
23.12.2024
Siden 2017 har Repsol Norge og Showroom Stavanger hatt et nært samarbeid, basert på tillit, kvalitet og en felles forståelse for behovene innen moderne AV-løsninger. Showroom ble valgt som AV-leverandør etter en anbudsrunde samme år, og det er mange grunner til at partnerskapet har holdt seg sterkt gjennom årene.

En historie om entusiasme og stå-på-vilje: Grunnleggeren av Showroom, Steffen Czybulla

En historie om entusiasme og stå-på-vilje: Grunnleggeren av Showroom, Steffen Czybulla
14.11.2024
I 2005, i en alder av bare 27 år, grunnla Steffen Czybulla det som skulle bli suksesshistorien Showroom Stavanger.