For å sikre gode lyd- og bildeopplevelser, har hotellet i mange år hatt et tett samarbeid med Showroom.
Vi tok turen til Kronen Gaard Hotell og møtte Sigrid Steinsvåg, assisterende hotelldirektør, som ikke kunne vært mer fornøyd med samarbeidet. - Vi har brukt Showroom i mange år, og vi er kjempefornøyde! De har alltid vært der for oss, med gode råd, veiledning og fantastisk service. Vi kan stole på at de finner de rette løsningene, og de vet alltid hva vi trenger, sier Sigrid.
Full oppgradering av AV-utstyr
Den siste tiden har hotellet gjennomgått en omfattende modernisering av alt lyd- og bildeutstyr. Showroom har vært en viktig samarbeidspartner i denne prosessen, og hotellet har nå oppdaterte tekniske løsninger til alle sine arrangementer. - For at vi skal kunne levere det vi skal til våre gjester, er vi avhengige av pålitelige leverandører som Showroom. Vi vil alltid ha det beste utstyret, og nå har vi helt ny teknologi på plass. Lyd er utrolig viktig for oss, og vi har musikk og høyttalere overalt – det skaper den rette stemningen, forteller Sigrid.
Service i verdensklasse
Med nytt utstyr følger også behovet for teknisk support og opplæring, og her har Showroom virkelig utmerket seg. - Det er godt for oss å vite at de alltid er en telefon unna. Om vi har opplevd utfordringer, har vi ringt Showroom, og i løpet av kort tid har en tekniker stått på døren og løst problemet. Den tryggheten betyr utrolig mye for oss, sier Sigrid.
https://kronenhotels.no/kronen-gaard/